Haber

AK Parti Kayseri iftarda buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ramazan ayının rahmet ve bereketinin birlik ve beraberlik içinde yaşanması için özen gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Başkan. Memduh Büyükkılıç, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın huzurunda 2023 AK Parti Kayseri Teşkilatı İftar Toplantısı’na katıldı.

Eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç’ın eşlik ettiği iftar mitinginde Önder Büyükkılıç, Bakan Yanık ile birlikte partililerle sohbet ederek Ramazan aylarını tebrik etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, programda yaptığı konuşmada, Kayseri’nin hayırseverliğiyle tanınan, hayırseverliğiyle dillere destan bir şehir olduğunu vurgulayarak, deprem felaketinde de bu yönünü gösterdiğine dikkat çekti.

Deprem bölgelerine desteğin devam ettiğini söyleyen Önder Büyükkılıç, iş birliği içinde çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Büyükkılıç, Develi’ye manisiz bir yaşam merkezi kazandıran Bakan Yanık’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, il ziyaretleri sırasında örgütle görüştüklerini ve iftar sofrasında kendilerine yer bulduklarını belirterek, “Türkiye’de milli ölçekte özel bir tesis kurduk. Develi gibi 35 bin nüfuslu küçük bir kasaba. AK Parti’nin vizyonu budur, Cumhurbaşkanımızın çizdiği misyonu taşımak vizyonumuzdur.”

KAHRAMANMARAŞ’A İLK GİDECEK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İS KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Bakan Yanık’ın özellikle Kayseri ziyaretlerinde bir araya gelme isteğinin kendilerini mutlu ettiğini ifade eden AK Parti İl Başkanı Şaban Çopruoğlu da Bakan Yanık’a özellikle teşekkür etti. Deprem felaketinde Kahramanmaraş’a giden ilk büyükşehir belediyesinin Kayseri Büyükşehir Belediyesi olduğunu belirten Çopuroğlu, kendisine teşekkür ederek birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Çopuroğlu yaptığı konuşmada, 9 Nisan akşamı 10 milletvekili adayının açıklanmasının da konuşma konusu olacağı mesajını verdi.

aksekihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu