Haber

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Milas ve Bodrum ilçelerini ziyaret etti

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Milas ve Bodrum ilçelerini ziyaret etti.

Ayaydın, AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup Otgöz’ün de eşlik ettiği Milas ilçesinde Hacı İlyas Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu.

Ayaydın, burada yaptığı konuşmada Milas denilince akla zeytin ve zeytinyağının geldiğini, ilçeyi bu anlamda bir dünya markası haline getirmek istediğini belirtti.

Milas halkının kendisini 31 Mart’ta Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağına inandığını belirten Ayaydın, göreve gelmesi halinde koltuğa oturmadan çalışacağını belirtti.

Muğla’ya eşit hizmet sunacağını ve Milas’a bugüne kadar gelmeyen büyükşehir belediyesi yatırımlarını kazandıracağını belirten Ayaydın, şöyle konuştu:

“Sizlerin yanında olarak sorunları göreceğim. O sorunlara son vereceğim. Milas’taki doğalgaz, altyapı ve çevre yolu sorunlarına projelerle çözüm getireceğim. Sorunları çözmeye hazırım. İnşa edeceğim.” Milas’ın tüm köylerinde düğün ve derneklerini yapabilecekleri sosyal aktivite binaları Gençlerimiz için köylerimizde spor “Tesislerini yapacağız. Tarım ve hayvancılık konusunda çiftçimizi ve üreticilerimizi her zaman destekleyeceğim.” dedi.

Milas’ın Muğla’nın yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi olduğuna dikkat çeken Ayaydın, ilçede yol, su, elektrik gibi sorunların yaşandığının altını çizdi.

Yatağan’ı AK Partili belediyeciliğin Muğla’daki en güzel örneklerinden biri olarak gösteren Ayaydın, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin buradaki hizmetlerinin yetersiz olduğunu belirtti.

Ayaydın daha sonra beraberindekilerle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Merkezi’ni ziyaret etti.

Milas’ın ardından Bodrum ilçesine geçen Ayaydın ve beraberindeki heyet, ilk olarak AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Aydın Ayaydın burada yaptığı konuşmada, Bodrum’un temel sorunlarından birinin su sıkıntısı olduğunu belirtti.

Bodrum’da yaşayanların su olmadığı için evlerine tankerle su getirmek zorunda kaldıklarını belirten Ayaydın, kendisi de ilçede yaşadığı için bu sorunları iyi bildiğini kaydetti.

Bodrum’un dünyanın en güzel coğrafyalarından biri olduğunu anlatan Ayaydın, şöyle konuştu:

“Bodrum’u en kısa sürede hak ettiği noktaya getireceğiz. Bodrum’la ilgili tüm projelerimiz hazır. Bodrum’un su, yol, trafik, çöp, altyapı, sokak hayvanları gibi sorunları var. Bu sorunların çözülmesi gerekiyor. Tarihi doku ve yeşillik korunarak yollar hazır.”Yapılması gerekiyor. Tüm STK’ları ziyaret edip görüşlerini alacağım. Yani tarafları işin içine katarak birlikte hareket edeceğiz. Bunu hep birlikte başaracağız.”

Kimseyi ötekileştirmeyeceğini, dışlamayacağını belirten Ayaydın, herkese eşit davranacağını ve tüm çalışmalarının şeffaf olacağını belirtti.

Ayaydın, seçilen ilçe belediye başkanlarını asla diğer partilerden ayırmayacağını, eşit aralıklarla yer alacaklarını ve eşit hizmet vereceklerini vurguladı.

Ulaşımla ilgili çevre yolu için tünel projesinin bulunduğunu belirten Ayaydın, bu çalışmanın ulaşımda büyük bir rahatlama sağlayacağını vurguladı.

Ayaydın daha sonra beraberindekilerle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Merkezi’ni ziyaret etti.

MHP Bodrum İlçe Başkanı Tayyar Şafak tarafından Türk bayrağı motifli plaket takdim edilen Ayaydın, daha sonra Bodrum İskele Meydanı’nda vatandaşlarla sohbet ederek Bodrum Denizciler Derneği’ni ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu