Haber

Asla stada ayak basamaz! Luis Enrique’den cinsellik itirafı

Twitch üzerinden yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Luis Enrique, futbolcuların cinsel hayatına dair çok konuşulacak tabirler kullandı. Bilhassa Ferran Torres’e yapmış olduğu yorum ise gündeme damgasını vurdu. Enrique yaptığı açıklamada, “Oyuncuların maçlardan önce cinsel ilişkiye girmesi bence gayet normal. Ancak tabi maçtan bir gece önce grup seks partisine katılmanız pek ideal bir durum değil.” sözlerini kullandı.

“BEN EŞİMLE İSTEDİĞİM ZAMAN BİRLİKTE OLUYORUM”

Cinsel sıhhatin ehemmiyetine de değinen İspanyol teknik adam, “Kulüplerinde geçirdikleri vakitlerde oyuncuların yaptığı hiçbir şeyden endişe duymuyorum. Eşleri ile veya başka birileriyle cinsel ilişkiye girmeleri onlara iyi gelecektir. Bu gayet normal bir durum. Cinsel sağlığın çok önemli olduğunu düşünüyorum ve oyuncuyken ben de eşimle istediğim zaman birlikte oluyordum ancak sahada da işimi yapıyordum.” diye konuştu.

“OYUNDAN ALIRIM VE TRİBÜNE GÖNDERİRİM”

Diğer yandan kızının sevgilisi olan Ferran Torres ile ilgili “Gol atınca emzikli sevinç yaparsa tepkiniz ne olur?” sorusunuyanıtlayan başarılı teknik adam, “Onu oyundan alıp, tribünlere gönderirim ve bir daha asla stada ayak basamaz.” diyerek esprili bir karşılık verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu