Haber

Bakan Akar: Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi

Bakan Akar: “Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi”

KAYSERİ – Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Terör bitmedi, mücadele aynı azim ve kararlılıkla artarak devam ediyor. Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi.”

AK Parti’den Kayseri Milletvekili adayı olarak gösterilen Akar, Kayseri Niğdeliler Derneği’nin düzenlediği “Niğdeliler Buluşması”nda büyük ve güçlü bir Türkiye için çalıştıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen bir ülke haline geldiğini belirten Akar, seçimden sonra bunu daha da ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve onun liderliğindeki Türkiye’yi sevmeyenlerin seçim döneminde yaygara kopardığına dikkat çekerek, “Neden?

Batı’daki gazete ve dergilerin abartısına dikkat çeken Akar, “Bunlar güya doğruyu ve doğruyu söyleyen saygın basın kuruluşları. Şu anda her türlü yalanı, uydurmayı yapıyorlar ve her türlü yalanı sürdürüyorlar.” çıkarlarına aykırı olduğu için çalışıyorlar.Kabul edilemezler.Bunun görülmesi lazım” diye ilan etti.

Mehmetçiğin terörle mücadelesini sürdürdüğünü, Irak’ın kuzeyindeki terör yuvalarının teröristlerin kafalarına birer birer yıkıldığını, Suriye’nin kuzeyinde kurulmak istenen terör koridorunun paramparça edildiğini, teröristlerin defnedildiğini ifade etti. Akar, kazdıkları çukurlarda, “Terör bitmedi, mücadele aynı kararlılık ve azimle artan bir hızla devam ediyor. Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu