Yaşam

Bella Hadid… HASTALIKLA İLGİLİ DETAYLARI PAYLAŞIN!

Podyumların en çok aranan modellerinden biri olan Bella Hadid, bir süredir mesleğini bırakmıştı ve ünlü modelin Lyme hastalığı tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

“GERİ DÖNMEK İÇİN BEKLİYORUZ”

Birkaç gün önce ablası Bella Hadid ile defilede çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşan Gigi Hadid, “Geri dönmek için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

“ANNEME TEŞEKKÜR EDERİM”

Güzel model, “Acı çeken küçük ben, vazgeçmediğim yetişkin ben ile gurur duyardı” dedi.

“Tüm tıbbi kayıtlarımı tutan, yanımda olan, hiç yanımdan ayrılmayan, koruyan, destekleyen ama en önemlisi tüm bunlar boyunca bana inandığı için anneme minnettarım.

Bu durumda yaşamak, kendimi, ailemi ve beni destekleyen insanları gururlandırmaya çalışmak, zamanla ve işle daha da kötüleşmek beni gerçekten açıklayamayacağım bir şekilde etkiledi.

Etrafımdaki en büyük nimetler, ayrıcalıklar, fırsatlar, aşk ile bu kadar üzgün ve hasta olmak muhtemelen şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı şeydi.

Hepinize söylemek istediğim bir şey var:

1: Ben temizim ve endişelenmene gerek yok,

2: Hiçbir şeyi dünyalara değişmem.

Tüm bunları tekrar yaşamak zorunda kalsaydım, buraya gelmek için, şu anda içinde bulunduğum ana, hepinizle birlikte, sonunda sağlıklı olmak için her şeyi yeniden yapardım. Beni bugün olduğum kişi yaptı.”

“YOLUNA İNAN”

Hadid, “Evren en acılı ve keyifli haliyle çalışıyor ama şunu söylemeliyim ki çabalarsan düzelir. Söz veriyorum. Bir adım uzaklaş, güçlü ol, yoluna inan, yolunda yürü.” gerçek ve bulutlar dağılmaya başlar.

Hayata bakış açım için çok müteşekkirim ki bu 100+ günlük Lyme, kronik hastalık, ko-enfeksiyon tedavisi, neredeyse 15 yıllık görünmez ağrı, hepsine değdi, bir ömür boyu sevgi ve varlığı yaymakla geçireceğim, eğer yapabilirsem, dolu bir bardaktan.” o yaptı.

“EN İYİ OLUMLU FOTOĞRAFLARI SEÇMEYE ÇALIŞTIM”

Ünlü model, “İlk kez gerçekten kendim olabiliyorum” dedi.

ANNESİ HASTALIĞINA YAKALANDI

Yolanda Hadid de tıpkı kızı Bella Hadid gibi Lyme hastalığından mustarip. Bu hastalıkla mücadelesini kitap haline de getiren bir dönemin ünlü model kızı, hastalığa yakalanınca en büyük destekçisi oldu.

Bella Hadid, Lyme hastalığına yakalandığından beri durumunun günden güne kötüleştiğini ve bunu açıklayamasalar da semptomların kendini göstermeye başladığını paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu