Yaşam

Gönül Dağı’nı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 87. bölüm canlı izle! Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı? TRT 1 4 Mart canlı izle!

gönül dağı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayına başlayan aile, drama ve romantik türk televizyon dizisidir. Gönül Dağı canlı izle! TRT 1 Gönül Dağı 87. bölüm 4 Mart’ta canlı izle! Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı? TRT 1’i canlı izle!

GÖNÜL DAĞI CANLI NEREDEN İZLENİR?

Diziyi TRT 1’de izleyebileceğiniz gibi TRT 1’in resmi sitesinden de canlı olarak izleyebilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasemin’in (Merve Yıldız) gerçek yüzünü görüp tanınmayanını öğrenince evlilikten vazgeçen Taner (Berk Atan), annesi Halime (Şebnem Dilligil) ve ablası Zahide’ye (Ecem Özkaya) duymak istemediğini söyler. evlilik kelimesi artık Gedelli gazetesini çıkardıktan sonra kasaba halkının tehditlerine dayanamayan Ramazan (Cihat Süvarioğlu) kaçırılır. Amcaları Taner ve Veysel (Semih Ertürk), eşi Asuman (Hazal Çağlar) ve kayınpederleri Belediye Başkanı Münir Bey (Ege Aydan) Ramazan’ı aramaya başlar. Kaçıranlar tarafından silahlarla tehdit edilen Ramazan kaçabilecek midir? Gönül Dağı’nın seksen altıncı bölümünde amca oğulları onu kurtarmak için nasıl bir operasyon planlıyor izleyeceğiz. Sefer (Ferdi Sancar), son zamanlarda başı hep belada olan ve ergenlik sorunları yaşayan Erkan’a (Samet Arda Mercan) bir sürpriz hazırlar. Hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak bu sürpriz nedir? Bir sonraki bölümde öğreneceğiz. Divane’nin (Sait Seçkin) kimliğinden adının Adem olduğunu öğrenerek köyüne gider ve sırlarını öğrenmeye çalışır. Divane’nin sırları açığa çıkacak mı? Gönül Dağı seksen altıncı bölümde… Düğün tarihini erteleyen Elif (Zümre Meğreli) ve Kenan (Serkan Kuru) haberin şokunu yaşıyor. İkiliyi sarsan bu olayı dizinin yeni bölümünde öğreneceğiz.

GÖNÜL DAĞI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Amca oğulları hayallerine bir adım daha yaklaştı. Bilişim Vadisi’ni kurmak için kolları sıvayan amca oğulları beklenmedik bir sorunla karşılaşırlar. Taner inşaatının durmaması için ne yapacak? Selma, Divane’nin kızına kavuşabilmesi için ipuçları arar. Dursun Çavuş’a ulaşmaya çalışan Selma, sırrı bilen tek kişinin tanıdığı biri olduğunu öğrenir. Selma gerçeği öğrenecek mi? Düğünün iptal edilmesini son anda sindiremeyen Yasemin, Kaya Ailesi’ni rahatsız etmeye devam ediyor. Taner’in Yasemin’e tepkisi ne olacak? Hazine yüzünden hapse giren Hüseyin ve Muammer’i burada güçlü günler beklemektedir. Koğuş başkanı ve diğer mahkûmlarla zor günler geçiren ikili, içinde bulundukları tehlikeli durumdan çıkabilecek midir?

GÖNÜL DAĞI PERSONEL

Taner Kaya (Berk Atan): Kasabada her türlü icatları yapan zeki, zeki, bilgili ve hayalperest bir gençtir.

Dilek Akgün Kaya (Gülsim Ali): Taner’in çocukluk aşkı. Jeoloji mühendisidir.

Zahide Kaya Arslan (Ecem Özkaya): Taner’in ablasıdır. Sefer’in karısıdır.

Sefer Arslan (Ferdi Sancar): Kasabanın onurlu, dürüst ve yeterli yürekli bir ferdidir. Zahide’nin kocasıdır.

Ramazan Kaya (Cihat Süvarioğlu): Taner ve Veysel’in amcasıdır. Komik ve enerjiktir.

Veysel Kaya (Semih Ertürk): Ramazan ve Taner’in amcasıdır. Kolayca biter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu