Haber

Milletimiz ‘güven ve tecrübe’ dedi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Konya Şube Başkanı Atilla Sinacı, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerini başarıyla tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti.

Sinacı, demokrasi konusunda olgun bir süreci tamamladığının altını çizerek, “Demokrasinin gereği olan bir seçimi daha olgunlukla geride bıraktık. Milletimizin iradesiyle bir kez daha seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı tebrik ediyor, sonuçların ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Yeni dönemde Türkiye’nin kıymetli gündemlerinden biri de istikrarlı ekonomik kalkınmanın devamı olacaktır. İş dünyası olarak seçim gündeminden sonra da her zaman olduğu gibi daha çok yatırım ve ihracata, katma değer ve istihdam yaratmaya, ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ticari diplomasi faaliyetlerimizle tüm dünyadaki dış ekonomik bağlantılarımızı daha da ileriye taşıyacağız.”

TÜRKİYE’NİN YÜZYILINI KONUŞACAĞIZ

Türk yüzyılı için emin adımlarla çalışmak gerektiğini vurgulayan Lider Sinacı, “Bundan sonraki süreç Türk yüzyılını konuşacağımız bir süreç olacak. Bu süreçte seçmenin verdiği mesajlar yeterince analiz edilerek geleceğin güçlü Türkiye’sinin inşa edileceği bir süreç olacaktır. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de güçlü ve müreffeh bir Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamaya devam edecek, verilen taahhütleri yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bugün itibariyle seçim atmosferinde verilen sözleri bir bir yerine getirmek için kolları sıvamak gerekiyor. Çünkü güçlü ve müreffeh bir Türkiye için çok fazla ödevimiz var. Bu vesileyle bir kez daha 28 Mayıs genel seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyor, herkesin kazanmasını diliyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ımızı bu başarısından dolayı kutluyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu