Yaşam

Olağanüstü yazar Pucca, 3. kattan düşen oğlunun ameliyat sonrası durumunu paylaştı

Kitaplarının yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiren fenomen yazar Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün 6 yaşındaki oğlu Batı, 3’üncü kattan düşerek yaralandı. Son birkaç gün içinde kat. Yaşadığı büyük kaygıyı anlatan oğlunun kollarında kırıldığını söyleyen fenomen, oğlunun bugün ameliyat sonrası durumunu paylaştı.

“AMELİYATTAN ÇIKTIK, HASTANEDE MUAYENE OLUYORUZ”

Kollarındaki kırıklar önemli olan 6 yaşındaki West bugün ameliyat oldu. Ameliyattan sonra kolları alçılı olan oğlunun tekerlekli sandalyedeki durumunu paylaşan Pucca, “Ameliyattan çıktı, muayene için hastaneye gittik” sözlerini kullandı.

Dün gece hastanede oğluyla fotoğrafını yayınlayan Serhat Osman Karagöz, “O kadar yorgunum ki babam yanıma yat dedi, sabah ameliyattan sonra konuşuruz. Ama Allah aşkına. aşkına, uyu çocuğum.”

NE OLDU?

27 Nisan’da oğlunun 3. kattan düştüğünü Instagram hesabından paylaşan Pucca, “Merhaba ama toparlanabildim. Arayan herkese teşekkürler. Şu an hala şoktayım. Batı 3. kattan düştü.Bilinçli kollarında kırık var.Dün ameliyat oldu.Kırıkların durumu biraz önemli ama geçer.Gülüyor,puding istiyor,öpüyor,şaka yapıyor. doktorları polise ihbar etmekle tehdit ediyor.Bir süre hastanede kalacağız.Eminim bu fotoğraftaki gibi kısa sürede ayağa kalkacaktır.Beklediğimden daha güçlü bir çocuk.Cümlelerim anlamsız gelebilir. ve kafam karıştı kusura bakmayın biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım merak edenler dua etsin çok teşekkür ederim”

Peder Serhat Osman Karagöz ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Yazan tüm arkadaşlarıma ve herkese çok teşekkür ediyorum.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu