Haber

MHP Genel Başkanı Bahçeli’den Altındağ Belediye Başkanı Balcı’ya teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya deprem bölgesindeki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, memleketi olan deprem bölgesi Osmaniye’de yürütülen özverili çalışmalardan dolayı Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya teşekkür etti. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile MHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, “6 Şubat depreminin hemen ardından ekiplerimizle birlikte Osmaniye’deki yaraların sarılması için yoğun bir çalışma yürüttük. Burada öncelikle arama kurtarma ekiplerine yardımcı olduk. Her gün 4 kişiye yardım ettik. Osmaniye’de kurduğumuz 2 aşevi aracılığıyla.” Bin kişiye sıcak yemek dağıttık. Osmaniye Valiliği’nin kurduğu konteyner kentine kendi atölyelerimizde ürettiğimiz konteyner evlerle destek verdik. Konteyner kentte çocuklarımız için oyun alanı da kurduk. Geçtiğimiz günlerde Osmaniye’deki çalışmalarımızı tamamladık. Çalışmamızın tamamlanmasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “Beyefendi bizi telefonla arayarak şükranlarını iletti. Telefon görüşmesinin ardından bizi MHP Genel Merkezi’nde ağırladı ve Osmaniye’deki çalışmalarımızdan dolayı teşekkürlerini yineledi. Sayın Devlet Bahçeli’ye nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“Desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz”

Ankara’nın kalbi Altındağ’da hayata geçirilen yatırımlar hakkında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de bilgi verdiğini belirten Balcı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Altındağ’a marka yatırımlarını kazandırdık ve sürdürüyoruz. Altındağ Ankara’nın kalbidir Samanpazarı Meydanı, Hacı Bayram Veli Müzesi, Hacı Bayram Veli Külliyesi, Bilim Merkezi, Ankara’da hayata geçirdiğimiz kentsel dönüşümler spor Merkez, kütüphane gibi değerli yatırımlarımızı da Sayın Devlet Bahçeli’ye devrettik. Yakın ilgi ve desteklerinden dolayı kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhur İttifakı olarak Türk Asrına doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah” dedi. – ANKARA

golbasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu