Haber

Sevilen Fenomen Evra Köseoğlu Hayatını Kaybetti: Acı Haberi Zeynep Özkaya Getirdi

Evra Köseoğlu, sosyal medyanın gündeminde öne çıkan isim oldu. Uzun yıllardır progeria hastalığı ile mücadele eden Evra Köseoğlu hayatını kaybetti. Acı haberi arkadaşı Zeynep Özkaya sosyal medya hesabından duyurdu.

Tüm detaylar içeriğimizde…

YouTube’da yayınladığı videolarla geniş bir hayran kitlesi kazanan Evra Köseoğlu, gündemin öne çıkan ismi oldu.

Doğduğu günden beri progeria hastalığı ile mücadele eden sosyal medya fenomeninden üzücü bir haber geldi.

Blog görselleriyle beğeni toplayan Evra Köseoğlu’ndan kara haberi arkadaşı Zeynep Özkaya verdi.

Daha önce Evra ile video çeken Özkaya, ‘Evra’yı kaybettik’ paylaşımında bulundu. Huzur içinde yat melek kalbim. İyi ki yollarımız kesişti, seni ve güzel kalbini asla unutmayacağım.

Evra Köseoğlu kimdir?

17 yaşındaki Evra Köseoğlu’nun Rizeli olduğu biliniyor. En sevdiği rengin pembe olduğunu belirten ünlü fenomen aslan oldu. İstanbul’da yaşıyordu.

Evra Köseoğlu’nun tanınmış platformlardan biri olan YouTube’da ‘Eğlence Tüneli’ adlı bir kanalı vardı. Kanala yüklediği videolarla tanınan Evra, 208 bin takipçili hesabında 5 yılı aşkın süredir içerik üretiyor.

Evra Köseoğlu’nun Hastalığı Neydi?

Progeria olarak bilinen Hutchinson-Gilford adlı genetik bir hastalıkla uğraşıyordu. DNA’nın kısalmasına neden olan bu durum vücudun erken yaşlanmasına neden olur.

Evra Köseoğlu Neden Öldü?

17 yaşındaki Evra Köseoğlu’nun ölüm nedeni resmi olarak açıklanmadı. Ancak sevilen fenomenin Progeria hastalığı nedeniyle hayatını kaybettiği düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu